بنر دسته بندی

زعفران دسته یا زعفران دختر پیچ اصلی ترین و پایه ای ترین نوع زعفران (saffron) است که در آن از ریشه یا خامه زعفران تا کلاله های آن در آن موجود است. زعفران  یکی از محصولات مهم کشاورزی ایران است و به دلیل وجود کالری خوبی که دارد شادابی و انرژی بخش خوبی است. علت نام گذاری این زعفران این بوده است که این نوع زعفران توسط بانوان پیچیده میشده. زعفران دسته به صورت کیلویی و فله از بهترین منطقه ایران منطقه قائنات در زعفران نازرنگ به فروش میرسد. نحوه چینش این نوع زعفران به صورت یک سویه و دو سویه است. خرید این زعفران بسیار به صرفه است. قدرت رنگ دهی این زعفران 120 - 150 واحد است. رنگ دهی زعفران به دلیل وجود ماده ای به اسم کروسین است. زعفران را برای حفظ کیفیت در مکان سرد و خشک نگه داری کنید. زعفران دسته (دخترپیچ) به صرفه تر از انواع دیگر است. زعفران دختر پیچ را از زعفران نازرنگ تهیه کنید.

این زعفران را میتوانید از شرکت نازرنگ تهیه کنید. برای خرید این زعفران زیر یک کیلو میتوانید با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زعفران دسته نازرنگ

مقایسه کالا (0)


زعفران دسته
6,350,000 تومان

زعفران دسته

زعفران دسته

زعفران دسته (دختر پیچ)زعفران دسته کامل ترین نوع و اصلی ترین نوع زعفران است. در این زعفران یه دسته زعفران کامل از ریشه تا کلاله های ان در کنار هم خشک م..

6,350,000 تومان

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED