زعفران دسته

مدل کالا: D1

  • موجودی: در انبار
قیمت: 6,350,000 تومان

زعفران دسته (دختر پیچ)

زعفران دسته کامل ترین نوع و اصلی ترین نوع زعفران است. در این زعفران یه دسته زعفران کامل از ریشه تا کلاله های ان در کنار هم خشک میشوند. زعفران یکی از محصولات مهم کشاورزی که در سفره ایرانی نقش پررنگی دارد و برخلاف عقیده مردم زعفران فقط قسمت کوتاه و قرمز آن نیست بلکه ریشه(قسمت سفید آن) زعفران هم عطر و بو دارد. زعفران انواع دیگری مانند سرگل و نگین دارد که قسمت قرمز آن است که آن را جدا کرده و خشک میکنند. زعفران دسته یا زعفران دختر پیچ به صورت فله ای در زعفران نازرنگ عرضه میگردد. قدرت رنگ دهی زعفران دخترپیچ بین 120 تا 150 واحد است که ماده ای به نام کروسین علت آن است. زعفران مرغوب باید خشک و عاری از هرگونه چربی یا نم باشد. علت نام گذاری این نوع زعفران با نام دختر پیچ به علت این است که بانوان این زعفران را بسته بندی میکردند. نحوه چینش این زعفران به صورت یک سویه و دو سویه میباشد.

زعفران دسته با توجه به کیفیت و مقدار آن آن قیمت مناسبی دارد. زعفران برای حفظ کیفیت باید دور از تابش مستقیم خورشید نگه داری شود که برای نگه داری هرچه بهتر آن مکان سرد و خشک مانند فریزر بهترین انتخاب است. بهترین راه برای استفاده از زعفران سابیدن آن و سپس آنرا در فریزر قرار دادن آن می باشد. توجه داشته باشید زعفران را در حالت خشک فریز کنید. بهترین منطقه برای کشت زعفران منطقه قائنات است که بهترین کیفیت زعفران را در دنیا دارد. زعفران دسته یا زعفران دخترپیچ با نخ سفید بسته بندی میشود تا نخ رنگی به زعفران رنگ ندهد. در صورتی که نخ رنگ دهد آزمایش ها نمایش میدهد. زعفران دسته (زعفران دختر پیچ) را از زعفران نازرنگ سفارش دهید.

زعفران دسته توسط مردم محلی دسته بندی میشوند.

چنانچه در مورد محصول سوالی دارید از طریق چت آنلاین و شماره های تماس بپرسید.

این محصول با کد بهداشت 1-34/1049 توسط سازمان غذا و دارو تایید شده است و به شما عزیزان ارائه داده میشود.


برای خرید این زعفران همواره میتوانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید.

خرید زعفران دسته

خرید زعفران دسته (دختر پیچ) به صورت کیلویی (فله) از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت فله ای از مجموعه ی نازرنگ تهیه فرمائید.

امکان ثبت سفارش و ارسال برای تمام استان های کشور امکان پذیر است.


* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال این کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 6 روز کاری است. * 


زعفران دسته نازرنگ

زعفران ناب ایرانی

شماره تماس:

021-555160233

فروش
فروش بر حسب: کیلوگرم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران اصل, قیمت زعفران, زعفران دسته, زعفران دخترپیچ, خرید زعفران دسته, خرید زعفران دخترپیچ

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED