زعفران یک مثقالی پاکتی

مدل کالا: 0011

قیمت: 55,000 تومان

زعفران یک مثقالی

زعفران یک مثقالی پاکتی یکی از بسته بندی های شرکت نازرنگ است که میتوانید آنرا از طریق وبسایت تهیه کنید. زعفران ضد افسردگی و نشاط آور، سرشار از آنتی اکسيدان و ضد سرطان، خون ساز، جلوگيری از آلزايمر، تقويت ديد چشم، تنظيم کننده فشار خون و... میباشد که به طلای سرخ مشهور است. برای خرید زعفران در وزن های مختلف میتوانید در بخش زعفران بسته بندی پاکتی اقدام به خرید کنید.

زعفران موجود در این بسته بندی ها زعفران سرگل است. زعفران سرگل باید یک دست و درشت  و همچنین خوشرنگ باشد. رنگ دهی این کالا بسیار مناسب است که رنگ دهی آن مربوط به ماده ای به اسم کروسین است که در این نوع میان 210 تا 250 واحد است. میزان انرژی زعفران در هر صدگرم، 320کیلوکالری است. این زعفران محصول منطقه قائنات استان خراسان است. بهترین مکان نگه داری آن فریزر است زیرا باید در مکانی سرد و خشک نگه داری شود. زعفران را برای سهولت در استفاده و حفظ کیفیت به صورت سابیده شده استفاده کنید. برای استفاده از آن هم میتوانید آن را در مقدار کمی آب در حرارت غیر مستفیم بجوشانید. یک مثقال زعفران ناب ایرانی را با کیفیت عالی از نازرنگ تهیه فرمائید.

هر یک مثقال زعفران معادل 4.608 گرم است که مجموعه نازرنگ هر دو وزن را در اختیار شما قرار میدهد. توجه داشته باشید افرادی زعفران 4 گرمی را به عنوان یک مثقال زعفران میفروشند که این مقدار از یک مثقالی 0.6 گرم کمتر است. زعفران سرشار از پروتئین و موادیست که به افزایش ایمنی بدن کمک میکند. مصرف آن باعث کمک به دستگاه گوارش، آرامش اعصاب و آرامش جسمی میشود.


زعفران یک مثقالی | 1 مثقال زعفرانخرید زعفران یک مثقالی درجه یک

خرید زعفران یک مثقالی به صورت بسته بندی از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت ورقی از مجموعه ی نازرنگ تهیه فرمائید.

امکان ارسال و ثبت سفارش به تمام استان های کشور امکان پذیر است و از طریق پسن پیشتاز ارسال میگردد.


* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * 


شماره تماس:

021-555160233

فروش
فروش بر حسب: تعداد
میزان رنگ دهی: 210 - 250

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران یک مثقالی پاکتی, خرید زعفران یک مثقالی, زعفران یک مثقالی, خرید زعفران یک مثقال پاکتی, زعفران مثقالی, قیمت زعفران مثقالی, زعفران 1 مثقالی, خرید زعفران 1 مثقالی, قیمت یک مثقال زعفران

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED