زعفران یک مثقالی پاکتی

مدل کالا: 0011

قیمت: 49,500 تومان

زعفران یک مثقالی

زعفران یک مثقالی پاکتی یکی از بسته بندی های شرکت نازرنگ است که میتوانید آنرا از طریق وبسایت تهیه کنید. زعفران ضد افسردگي و نشاط آور، سرشار از آنتي اکسيدان وضد سرطان، خون ساز، جلوگيري از آلزايمر، تقويت ديد چشم، تنظيم کننده فشار خون و... میباشد که به طلای سرخ مشهور است. برای خرید زعفران در وزن های مختلف میتوانید در بخش زعفران بسته بندی پاکتی اقدام به خرید کنید.

زعفران موجود در این بسته بندی ها زعفران سرگل است. زعفران سرگل باید یک دست باشد. رنگ دهی این کالا بسیار مناسب است که رنگ دهی آن مربوط به ماده ای به اسم کروسین است. میزان انرژی زعفران در هر صدگرم، 320کیلوکالری است. این زعفران محصول منطقه قائنات استان خراسان است. بهترین مکان نگه داری زعفران فریزر است زیرا باید در مکانی سرد و خشک نگه داری شود. زعفران را برای سهولت در استفاده و حفظ کیفیت ه صورت سابیده شده استفاده کنید. زعفران سرگل یک مثقالی را با کیفیت عالی از نازرنگ تهیه فرمائید.


زعفران یک مثقالی


خرید زعفران یک مثقالی درجه یک

خرید زعفران یک مثقالی به صورت بسته بندی از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت ورقی از مجموعه ی نازرنگ تهیه فرمائید.

امکان ارسال و ثبت سفارش به تمام استان های کشور امکان پذیر است.


* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * 


شماره تماس:

021-555160233

فروش
فروش بر حسب: تعداد
میزان رنگ دهی: 210 - 250

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران یک مثقالی پاکتی, خرید زعفران یک مثقالی, زعفران یک مثقالی, خرید زعفران یک مثقال پاکتی, زعفران مثقالی, قیمت زعفران مثقالی, زعفران 1 مثقالی, خرید زعفران 1 مثقالی, قیمت یک مثقال زعفران

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED