زعفران چهار گرمی پاکتی

مدل کالا: 0054

قیمت: 52,000 تومان

زعفران چهار گرمی

زعفران چهار گرمی پاکتی یکی از بسته بندی های شرکت نازرنگ است که میتوانید آنرا از طریق وبسایت تهیه کنید. زعفران ضد افسردگي و نشاط آور، سرشار از آنتي اکسيدان وضد سرطان، خون ساز، جلوگيري از آلزايمر، تقويت ديد چشم، تنظيم کننده فشار خون و... میباشد که به طلای سرخ مشهور است. برای خرید زعفران در وزن های مختلف میتوانید در بخش زعفران بسته بندی پاکتی اقدام به خرید کنید.


زعفران موجود در این بسته بندی ها زعفران سرگل است. زعفران سرگل باید یک دست و خوشرنگ باشد. رنگ دهی این زعفران بسیار مناسب است که رنگ دهی آن مربوط به ماده ای به اسم کروسین است. میزان انرژی زعفران در هر 100گرم، 320 کیلوکالری است. این زعفران محصول منطقه قائنات خراسان است. زعفران را در مکانی سرد و خشک نگه دارید تا از افت کیفیت آن جلوگیری شود. جهت این امر زعفران را بسابید تا رای استفاده آن را راحت بجوشانید. زعفران چهارگرمی را با کیفیت مناسب از نازرنگ خریداری کنید. هر 4.6 گرم معادل یک مثقال زعفران است. از طریق سایت هم میتوانید به صورت یک مثقالی و هم به صورت 4 گرمی خریداری کنید.

توجه داشته باشید  گاها سودجویان با توجه به نزدیک بودن وزن زعفران یک مثقالی و 4 گرمی، این محصول را به عنوان یک مثقال میفروشند.


خرید زعفران چهار گرمی

خرید زعفران چهار گرمی به صورت بسته بندی از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت پاکتی از مجموعه ی نازرنگ تهیه فرمائید.

امکان ارسال و ثبت سفارش به تمام استان های کشور امکان پذیر است.


* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * 


شماره تماس:

021-555160233

فروش
فروش بر حسب: تعداد
میزان رنگ دهی: 210 - 250

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران چهار گرمی پاکتی, خرید زعفران چهار گرمی, زعفران چهار گرمی, خرید زعفران چهار گرمی پاکتی, خرید زعفران 4 گرمی, قیمت زعفران 4 گرمی, قیمت زعفران چهار گرمی

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED