بنر دسته بندی

زعفران نگین یکی از انواع زعفران است که بیشتر برای صادرات استفاده میشود. در هر 100 گرم زعفران انرژیی معادل 320 کیلو کالری وجود دارد. این زعفران در دو گرید عرضه میشود که سوپر نگین فاخر ترین نوع زعفران است. در هنگام جدا سازی اگر کلاله ها جدا شوند و بدون ریشه باشند زعفران نگین بدست می آید در صورتی که کلاله درشت تر باشند. میزان رنگ دهی زعفران نگین نیز بالاست که چیزی در حدود 230 تا 270 واحد است که به دلیل ماده ای به نام کروسین است. برای محافظت از کیفیت و رنگ دهی زعفران آن را سابیده و در مکانی سرد و خشک مانند فریزر نگه دارید. نوع سوپر نگین تا 320 واحد هم رنگ میدهد. برای ثبت سفارش و خرید زیر یک کیلوگرم میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق چت آنلاین ارتباط برقرار کنید. زعفران سوپر نگین و زعفران نگین اتویی بهترین نوع و فاخرترین نوع زعفران نگین هستند. برای خرید انواع دیگر زعفران میتوانید از طریق وبسایت و یا شماره های تماس ما اقدام کنید. زعفران نگین را با بهترین کیفیت از زعفران نازرنگ سفارش دهید.

بعد از ثبت سفارش با شما تماس گرفته می شود. *

زعفران نگین نازرنگ

مقایسه کالا (0)


زعفران پوشال درجه یک

زعفران پوشال درجه یک

زعفران پوشالی درجه یکزعفران پوشالی در دو نوع A و B یا درجه ی یک یا دو عرضه میشود. تفاوت این دو در مقدار خامه یا ریشه ی آن است. در این زعفران مقدار کمی..

7,800,000 تومان

زعفران سوپر نگین
9,200,000 تومان

زعفران سوپر نگین

زعفران سوپر نگین

زعفران سوپر نگین ایرانیزعفران سوپر نگین از سه شاخه ی کلاله ی از هم جدا تشکیل میشود که کلاله های آن بهم کلاف شده اند. این زعفران (saffron) بدون ریشه (خ..

9,200,000 تومان

زعفران نگین
8,300,000 تومان

زعفران نگین

زعفران نگین

زعفران نگین چیست؟زعفران نگین از دسته زعفران های صادراتی میباشد که با توجه به کیفیت آن قیمت بالاتری نیز دارد. این زعفران فاخرترین نوع زعفران است. زعفرا..

8,300,000 تومان

زعفران پوشال درجه دو

زعفران پوشال درجه دو

زعفران پوشالی درجه دوزعفران پوشال در دو گرید A و B یا درجه ی یک یا دو عرضه میشود. تفاوت این دو در مقدار خامه یا ریشه ی آن است. در زعفران پوشال درجه دو..

7,500,000 تومان

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED