زعفران پوشالی

مدل کالا: P1

قیمت: 0 تومان

زعفران پوشالی

زعفران پوشالی در دو نوع A و B یا درجه ی یک و دو عرضه میشود. تفاوت این دو در مقدار خامه یا ریشه ی آن است. در این نوع مقدار کمی خامه (ریشه) زعفران قرار دارد. مقدار ریشه در زعفران پوشالی درجه یک حدودا 3 میلیمتر است. این نوع زعفران مناسب برای مصارف صنعتی، خانگی و درمانی است. افرادی این نوع را به دلیل داشتن خامه (ریشه) و تقلبی نبودن آن را مناسب تر میدانند. زعفران پوشال در دو درجه بندی است که به میزان فرخوردگی و درشتی قلم بستگی دارد تا تفاوت آن ها مشخص شود. میزان رنگ دهی زعفران پوشال 170 تا 250 واحد است که قیمت آن نیز کمتر است.

این زعفران در اسپانیا با اسم لامانچا شناخته میشود. برای نگه داری مناسب تر زعفران آنرا بسابید و در مکانی سرد مانند فریزر استفاده کنید. در این روش کیفیت و رنگ دهی آن حفظ میشود. درصد بالایی از محصولات اسپانیا زعفران ایرانی است.

این محصول با کد بهداشت 1-34/1049 توسط سازمان غذا و دارو تایید شده است. در زعفران سرگل عدم وجود خامه باعث ایجاد تقلب برای فرصت طلبان شده است اما در زعفران پوشالی به دلیل وجود خامه این امکان نیست و اصل بود آن تضمین شده است پس با خرید این محصول مشکلی درباره غیر اصل بودن کالا ندارید. محصولات شرکت نازرنگ توسط تیم ما آزمایش میشود تا با کیفیت مناسب و رنگ دهی عالی در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.


زعفران پوشال قلمدار

زعفران پوشالی قلمدار (زعفران قلمدار) همان زعفران پوشال با کلاله درشت تر است که باعث افزایش رنگ دهی آن میشود. زعفران پوشالی قلمدار را از نازرنگ تهیه فرمائید. این نوع هم مانند هم پوشال برای رستوران ها و مصارف خانگی نیز مناسب است. زعفران قلمدار نیز کمی کمیاب است اما در صورت نیاز میتوانید آن را از زعفران نازرنگ سفارش دهید.


ویژگی های زعفران پوشالی درجه یک:

باید خوش رنگ باشد.
تکه های آن به هم چسبیده باشد.
انتهای کلاله، ریشه کمی دارد.
دارای فرخوردگی است.

رنگ دهی آن نسبت به سرگل کمتر است.

برای خرید زیر یک کیلوگرم با شماره های درج شده تماس بگیرید


خرید زعفران پوشال

خرید زعفران پوشالی به صورت کیلویی از طریق سایت امکان پذیر است.

شما میتوانید این محصول را با کیفیت مناسب به صورت فله ای از مجموعه ی نازرنگ تهیه فرمائید. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

امکان ارسال و ثبت سفارش به تمام استان های کشور امکان پذیر است.* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * 


زعفران پوشال نازرنگ

شماره تماس:

021-555160233

فروش
فروش بر حسب: کیلوگرم
میزان رنگ دهی: 170 - 250

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران پوشال درجه 1, زعفران پوشال درجه یک, زعفران پوشال, خرید زعفران پوشال, خرید زعفران پوشال درجه یک, زعفران پوشال درجه دو, زعفران پوشال درجه 1, زعفران پوشال درجه 2

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED