زعفران سوپر نگین

مدل کالا: SN

قیمت: 0 تومان

زعفران سوپر نگین ایرانی

زعفران سوپر نگین از سه شاخه ی کلاله ی از هم جدا تشکیل میشود که کلاله های آن بهم کلاف شده اند. این زعفران (saffron) بدون ریشه (خامه) عرضه میگردد. این نوع در سایر کشورها از محبوبیت خوبی برخوردار است که این امر باعث شده تا این نوع در صادرات استفاده شود. وجه تمایز زعفران سوپرنگین و زعفران نگین درشت تر بودن کلاله های آن است. سوپر نگین به دلیل کلاف شدن کلاله های آن حجم و زیبایی بیشتری نسبت به سایر نوع ها دارد. این نوع در کشورهای اروپایی و عربی طرفداران زیادی دارد.

زعفران سوپر نگین باید صاف، بدون خم شدگی و روشن باشد و انتهای کلاله های آن سفید نباشد. از صد کیلوگرم زعفران کشت شده فقط یک کیلو گرم سوپر نگین بدست می آید که موجب کم بودن آن و قیمت بالاتر آن میشود. رنگ دهی زعفران سوپر نگین بین 250 تا 320 واحد است که این میزان بالاترین رنگ دهی را در انواع زعفران است. توجه داشته باشید که زعفران اگر در زیر تابش مستقیم خورشید قرار گیرد میزان رنگ دهی خود را تا حد کمی از دست می دهد و کیفیت قبل را ندارد و برای استفاده صحیح تر در مکان سرد و خشک نگهداری کنید تا کیفیت خود را از دست ندهد. برای استفاده بهتر از آن، آنرا بسابید و سپس در حالت خشک و در پاکت در فرزیز قرار دهید. بهترین منطقه برای کاشت زعفران منطقه قائنات خراسان است. در هر 100گرم زعفران 320 کیلوکالری انرژی موجود است. این ادویه خوشرنگ و خوش عطر نقشی پررنگ در سفره های ایرانی دارد. 

در این نوع پاک کردن و جدا کردن کلاله مشکل است و با توجه به کیفیت کلاله آن این نوع نسبت به نگین کمیاب تر است. این محصول ویژه صادرات است و مصرف داخلی آن بسیار اندک است و به سختی میتوان آنرا در سطح بازار یافت.


این محصول با کد بهداشت 1-34/1049 توسط سازمان غذا و دارو تایید شده است و به شما ارائه داده میشود. 


فاخرترین و بهترین نوع زعفران نوع نگین و سوپرنگین آن است. نوعی زعفران نیز به نام زعفران اتویی یکی از با کیفیت ترین زعفران هاست و قیمتی بالاتر از زعفران سوپر نگین نیز دارد.


ویژگی زعفران سوپر نگین:


درشت بودن کلاله

صاف بودن و عدم فرخوردگی

زعفران سوپر نگین قرمزی تیره دارد.

رنگ دهی بالا

کلاله ردشت تر نسبت به نگین


برای خرید زیر یک کیلوگرم با شماره های درج شده تماس حاصل فرمائید.

یا

از طریق چت آنلاین شماره تماس خود را اعلام کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.خرید زعفران سوپر نگین

خرید زعفران سوپر نگین به صورت  کیلویی از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت فله ای از مجموعه نازرنگ تهیه فرمائید.

مجموعه نازرنگ آماده ارسال به سراسر کشور است.


* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * 


زعفران سوپر نگین نازرنگ
شماره تماس:

021-555160233

فروش
فروش بر حسب: کیلوگرم
میزان رنگ دهی: 250 - 320

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران سوپر نگین, زعفران نگین, خرید زعفران سوپر نگین, خرید زعفران نگین

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED