بنر دسته بندی

زعفران سرگل (سرگل زعفران) (sargol saffron) یکی از انواع زعفران و همان چیزیست که ما از زعفران به یاد می آوریم. زعفران سرگل یا زعفران ممتاز زعفرانیست که فقط در آن کلاله زعفران موجود است. زعفران سرگل به دلیل وجود کلاله (قرمزی) خالص در آن گاهی رنگ دهی مناسب تری نسبت سایر انواع زعفران دارد. میزان رنگ دهی این زعفران 210 تا 260 واحد است که این رنگ دهی به خاطر ماده ای به اسم کروسین است و در هر صد گرم زعفران 320 کیلوکالری انرژی جود دارد. این زعفران (Saffron) را میتوانید در دو نوع زیر تهیه فرمائید که تفاوت این دو زعفران در اندازه کلاله است. مکانی خشک و سرد بهترین مکان برای نگه داری زعفران و رنگ دهی آن است که میتوان به فریزر به عنوان بهترین مکان اشاره کرد. زعفران سرگل در نوع های مختلف از بهترین منطقه (قائنات) در شرکت نازرنگ به فروش میرسد. برای ثیت سفارش و خرید زعفران سرگل یا ممتاز به صورت مثقالی، گرمی و بسته بندی شده میتوانید به زعفران بسته بندی بروید. برای خرید کمتر از یک کیلوگرم میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق چت انلاین نیز با ما در ارتباط باشید. 

* بعد از ثبت سفارش با شما تماس گرفته میشود. *

زعفران سرگل نازرنگ

مقایسه کالا (0)


زعفران سرگل ممتاز درجه 1

زعفران سرگل ممتاز درجه 1

زعفران سرگل ممتاززعفران سرگل همان چیزیست که مردم به عنوان زعفران میشناسند. زعفران سرگل رایج ترین نوع زعفران است که به عنوان سرگل زعفران نیز شناخته میش..

7,500,000 تومان

زعفران سرگل ممتاز درجه 2

زعفران سرگل ممتاز درجه 2

زعفران سرگل ممتاززعفران سرگل همان چیزیست که از زعفران تصور میکنید و با نام سرگل زعفران نیز شناخته میشود. زعفران سرگل ممتاز درجه 2 نسبت به درجه یک..

7,200,000 تومان

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED