درباره ما
شرکت سیاح تجارت نیک پی با برند نازرنگ در سال 1390 با هدف نوآوری و بسته بندی در تجارت زعفران تاسیس شد و از ابتدا یک تولید کننده ی متخصص، درستکار، مبتکر، جدی در عرصه تجارت ملی و بین المللی فعالیت خود را اغاز نموده است. شرکت هدف خود را  در راستای تولید و بسته بندی متنوع زعفران با کیفیت و خدمات مبتنی بر رضایت مشتری مطرح نموده است.  همچنین شرکت از طریق پل ارتباطی با مشتریان همواره در ارتباط است و از نظرات آن ها بهره می گیرد.
شرکت  با ایجاد واحد بهداشتی و بسته بندی زعفران در شرایط ایزوله و کاملا بهداشتی محصول خود را تولید و بسته بندی میکند. طراحی و تولید بسته بندی متنوع با زبان انگلیسی و سلایق مختلف و صادرات زعفران به صورت کلی و جزئی، بازاریابی گسترده و صادرات به کشورهایی که در بازار هدف این شرکت  مرتبط و فعال در این محصول ارزشمند هستند از جمله فعالیت های این واحد تولیدی می باشد. 
صداقت در عمل،توجه به کیفیت و بهبود مستمر، توسعه فرهنگ مشتری مداری، توسعه منابع انسانی و اشتغال زایی، دست یابی تکنولوژی روز دنیا، رعایت ارزش های جامعه و حفظ محیط زیست، رعایت استانارد های ملی و بین المللی، آموزش و یاد گیری مستمر رهبری بازار های داخل، توسعه کار گروهی بخشی از ارزش های شرکت زعفران نازرنگ می باشد.
شرکت سیاح تجارت نیک پی (زعفران  نازرنگ) همواره با نگرش مشتری مداری و حمایت از مصرف کننده نهایی شرایط فروش در اعیاد، مراسم سوگواری و  ... را دارد و نظرات و خواسته های کلیه ذینفعان را محترم میشمارد و در جهت نیل به خواسته ها و تامین نیاز های بالقوه و بالفعل گام بر میدارد. ارتقا مستمر جایگاه زعفران در سطح ملی و جهانی، توسعه مستمر امکانات و خدمات و توجه به حقوق پیدا و نهان مصرف کننده اساسی ترین و مهترین راهبرد های مدیریت زعفران نازرنگ می باشد.

زعفران نازرنگ دارای گواهینامه سیب سلامت از سازمان غذا و دارو با شناسه نظارت 1-34/1049 و گواهینامه های بین المللی تحت لیانس انگلیس Iso 9001 , Iso 22000, Iso 14001 , Iso 10004 , HACCP , OHSAS و Iso 18001 میباشد. Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED