زعفران پوشالی

مدل کالا: P1

قیمت: 0 تومان

زعفران پوشال چیست؟

زعفران پوشالی در دو نوع A و B یا درجه ی یک و دو عرضه میشود. تفاوت این دو در مقدار خامه یا ریشه ی آن است. در این نوع مقدار کمی خامه (ریشه) زعفران قرار دارد. مقدار ریشه در زعفران پوشالی درجه یک حدودا 3 میلیمتر است. این نوع زعفران مناسب برای مصارف صنعتی، خانگی و درمانی است. افرادی این نوع را به دلیل داشتن خامه (ریشه) و تقلبی نبودن آن را مناسب تر میدانند. زعفران پوشال در دو درجه بندی است که به میزان فرخوردگی و درشتی قلم بستگی دارد تا تفاوت آن ها مشخص شود. میزان رنگ دهی زعفران پوشال 170 تا 250 واحد است که قیمت آن نیز کمتر است.

این زعفران در اسپانیا با اسم لامانچا شناخته میشود. درصد بالایی از محصولات اسپانیا زعفران ایرانی است. اسپانیا با خرید زیادی که از ایران دارد زعفران ایرانی را به عنوان زعفران اسپانیایی در اروپا و آمریکا به فروش میرساند. برای نگه داری مناسب تر زعفران آنرا بسابید و در مکانی سرد مانند فریزر استفاده کنید. در این روش کیفیت و رنگ دهی آن حفظ میشود.

زعفران پوشال معمولی یا درجه دو

زعفران پوشال معمولی یا درجه دو کمی سفیدی بیشتر یا ریشه بیشتری نسبت به پوشال درجه یک و با پوشال قلمدار دارد.

از زعفران نگین نیز دیدن فرمائید

این محصول با کد بهداشت 1-34/1049 توسط سازمان غذا و دارو تایید شده است. در زعفران سرگل عدم وجود خامه باعث ایجاد تقلب برای فرصت طلبان شده است اما در زعفران پوشال به دلیل وجود خامه این امکان نیست و اصل بود آن تضمین شده است پس با خرید این محصول مشکلی درباره غیر اصل بودن کالا ندارید. محصولات شرکت نازرنگ توسط تیم ما آزمایش میشود تا با کیفیت مناسب و رنگ دهی عالی در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

چنانچه زعفرانی با قیمت کمتر و یا به ریشه زعفران نیاز دارید میتوانید از زعفران دسته یا پوشال به صورت معمولی و یا قلمدار استفاده کنید. به دلیل وجود ریشه یا خامه میزان رنگ دهی آن کمتر است اما همان عطر و بو را به غذا میدهد. عدم استفاده از ریشه اشتباه است. برای اطمینان از کیفیت آن یک کلاله را بجوید زعفران اصل اندکی طعم تلخ دارد.

زعفران پوشال قائناتزعفران پوشال قلمدار چیست؟

زعفران پوشالی قلمدار (زعفران قلمدار) همان زعفران پوشال معمولی با کلاله درشت تر است که باعث افزایش رنگ دهی آن میشود. زعفران پوشالی قلمدار را از نازرنگ تهیه فرمائید. این نوع هم مانند هم پوشال برای رستوران ها و مصارف خانگی نیز مناسب است. زعفران قلمدار نیز کمی کمیاب است اما در صورت نیاز میتوانید آن را از زعفران نازرنگ سفارش دهید. به زعفران پوشال قلمدار را به عنوان زعفران قلمدار نیز میشناسند.


ویژگی های زعفران پوشالی درجه یک:

باید خوش رنگ و روشن باشد

تکه های آن به هم چسبیده باشد.

انتهای کلاله، ریشه یا خامه دارد.

دارای فرخوردگی است.


تفاوت زعفران پوشال و سرگل

رنگ دهی آن نسبت به سرگل کمتر است و به دلیل وجود ریشه قیمت آن نیز کمتر است. بر خلاف سرگل دارای خامه یا ریشه است. پوشال قلمدار نیز کمی کلاله درشت تر دارد.


نظر خود را در مورد زعفران پوشال با ما به اشتراک بگذارید

برای خرید زیر یک کیلوگرم با شماره های درج شده تماس بگیرید


خرید زعفران پوشال فله ای

خرید زعفران پوشال به صورت کیلویی از طریق سایت امکان پذیر است. همکاران ما در بخش فروش نیز پاسخگوی سوالات شما نیز هستند.

شما میتوانید این محصول را با کیفیت مناسب به صورت فله ای از مجموعه ی نازرنگ تهیه فرمائید. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

امکان ارسال و ثبت سفارش به تمام استان های کشور امکان پذیر است.

* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * 


زعفران پوشال نازرنگ

شماره تماس:

021-555160233

09121257505

فروش
فروش بر حسب: کیلوگرم
میزان رنگ دهی: 170 - 250

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران پوشال درجه 1, زعفران پوشال درجه یک, زعفران پوشال, خرید زعفران پوشال, خرید زعفران پوشال درجه یک, زعفران پوشال درجه دو, زعفران پوشال درجه 1, زعفران پوشال درجه 2, زعفران پوشالی چیست؟, زعفران چوشال یعنی چه

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED