زعفران نیم مثقالی پاکتی

مدل کالا: 0028

قیمت: 28,000 تومان

زعفران نیم مثقال

زعفران نیم مثقالی یکی از بسته بندی های شرکت نازرنگ است که میتوانید آنرا از طریق وبسایت تهیه کنید. زعفران ضد افسردگي و نشاط آور، سرشار از آنتي اکسيدان و ضد سرطان، خون ساز، جلوگيري از آلزايمر، تقويت ديد چشم، تنظيم کننده فشار خون و... میباشد که ببه طلای سرخ مشهور است. برای خرید زعفران در وزن های مختلف میتوانید در بخش زعفران بسته بندی پاکتی اقدام به خرید کنید. 

زعفران موجود در این بسته بندی ها زعفران سرگل است. زعفران سرگل باید یک دست باشد. رنگ دهی زعفران نیم مثقالی سرگل بسیار مناسب است که رنگ دهی آن مربوط به ماده ای به اسم کروسین است. میزان انرژی زعفران در هر 100گرم، 320 کیلوکالری است. زعفران نیم مثقالی محصول منطقه قائنات است. برای نگه داری بهتر زعفران از فریزر استفاده کنید تا کیفیت آن حفظ شود و رنگ دهی آن مطلوب بماند. همچنین جهت استفاده آنرا با مقدار کمی آب بجوشانید.

هر نیم مثقال زعفران معادل 2.3 گرم است که شما میتوانید زعفران دوگرمی را نیز مشاهده کنید که مقدار آن کمی از نیم مثقال زعفران کمتر است. ممکن است افرادی زعفران 2 گرمی را به عنوان زعفران نیم مثقالی بفروشند اما دو گرم زعفران از نیم مثقال 0.3 گرم کمتر است. پس توجه داشته باشید که سودجویان از این روش سو استفاده نکنند. زعفران میتواند یک سوغات و یا یک هدیه بسیار مناسب باشد.


نظرات خود را درباره زعفران نیم مقثالی برای ما بنویسید.

خواص زعفران

زعفران به صورت کلی نشاط آور است اما در موارد دیگر به سیستم ایمنی و گوارش نیز کمک میکند.

خرید زعفران نیم مثقالی سرگل

خرید زعفران نیم مثقالی به صورت بسته بندی از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت پاکتی از مجموعه نازرنگ تهیه فرمائید.

امکان ارسال و ثبت سفارش برای تمام استان های کشور امکان پذیر است.


* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * 


شماره تماس:

021-555160233

فروش
فروش بر حسب: تعداد
میزان رنگ دهی: 210 - 250

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران نیم مثقالی پاکتی, خرید زعفران نیم مثقالی, زعفران نیم مثقالی, خرید زعفران نیم مثقالی پاکتی, زعفران 0.5 مثقالی, خرید زعفران 0.5 مثقالی

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED