زعفران يک گرمی پاکتی

مدل کالا: 0035

قیمت: 12,500 تومان

زعفران يک گرمی

زعفران یک گرمی یکی از بسته بندی های شرکت نازرنگ است که میتوانید آنرا از طریق وبسایت تهیه کنید. زعفران ضد افسردگي و نشاط آور، سرشار از آنتي اکسيدان وضد سرطان، خون ساز، جلوگيري از آلزايمر، تقويت ديد چشم، تنظيم کننده فشار خون و... میباشد که به طلای سرخ مشهور است. برای خرید زعفران در وزن های مختلف میتوانید در بخش زعفران بسته بندی پاکتی اقدام به خرید کنید. قبل از بسته بندی همکاران ما زعفران را از نظر کیفیت و رنگ دهی مورد آزمایش قرار میدهند. از طریق صفحه اینستاگرام ما میتوانید قیمت زعفران گرمی را چک کنید.


زعفران موجود در این بسته بندی ها زعفران سرگل است. زعفران سرگل باید یک دست باشد. رنگ دهی زعفران سرگل یک گرمی بسیار مناسب است که رنگ دهی آن مربوط به ماده ای به اسم کروسین است. میزان انرژی زعفران در هر صد گرم، 320کیلوکالری است. این زعفران محصول منطقه قائنات خراسان است. برای نگه داری از زعفران و حفظ کیفیت، آنرا در فریزر قرار دهید تا رنگ دهی مطلوبی داشته باشد. قبل از فریزر آنرا بسابید و سپس در فریزر قرار دهید. جهت استفاده از زعفران نیز آنرا با کمی آب و با حرارت غیر مستقیم بجوشانید. میزان رنگ دهی این نوع تقریبا 210 تا 260 واحد است.

با توجه به بسته بندی و مقدار درون بسته ها پیشنهاد ما به شما زعفران یک مثقالی است. خرید زعفران یک گرمی

خرید یک گرم زعفران سرگل به صورت بسته بندی از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت پاکتی از مجموعه ی نازرنگ تهیه فرمائید.

امکان ارسال و ثبت سفارش برای تمام استان های کشور امکان پذیر است.* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * 


شماره تماس:

021-555160233

فروش
فروش بر حسب: تعداد
میزان رنگ دهی: 210 - 250

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران يک گرمی پاکتی, خرید زعفران یک گرمی, زعفران یک گرمی, زعفران 1 گرمی, خرید زعفران 1 گرمی, قیمت یک گرم زعفران, قیمت زعفران گرمی, قیمت گرمی زعفران

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED