زعفران یک مثقالی پاکتی

مدل کالا: 0011

قیمت: 55,000 تومان

یک مثقال زعفران

زعفران یک مثقالی پاکتی یکی از بسته بندی های شرکت نازرنگ است که میتوانید آنرا از طریق وبسایت تهیه کنید. زعفران ضد افسردگی و نشاط آور، سرشار از آنتی اکسيدان و ضد سرطان، خون ساز، جلوگيری از آلزايمر، تقويت ديد چشم، تنظيم کننده فشار خون و... میباشد که به طلای سرخ مشهور است. این زعفران بسیار مناسب برای هدیه و سوغاتی است. چنانچه در فروشگاه های سراسر کشور موفق به خرید زعفران یک مثقالی سرگل نازرنگ نشدید میتوانید از طریق سایت سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

زعفران موجود در این بسته بندی ها زعفران سرگل است. زعفران سرگل باید یک دست و درشت و همچنین خوشرنگ باشد. رنگ دهی این کالا بسیار مناسب است که رنگ دهی آن مربوط به ماده ای به اسم کروسین است که در این نوع میان 210 تا 250 واحد است. میزان انرژی زعفران در هر صدگرم، 320 کیلوکالری است. این زعفران محصول منطقه قائنات استان خراسان است. بهترین مکان نگه داری آن فریزر است زیرا باید در مکانی سرد و خشک نگه داری شود. زعفران را برای سهولت در استفاده و حفظ کیفیت به صورت سابیده شده استفاده کنید. برای استفاده از آن هم میتوانید آن را در مقدار کمی آب در حرارت غیر مستفیم بجوشانید. یک مثقال زعفران ناب ایرانی را با کیفیت عالی از نازرنگ تهیه فرمائید.

چنانچه یک مثقال زعفران از نوع نگین یا پوشال نیاز دارید نیز میتوانید به پشتیبانی پیام دهید. به زودی این محصولات به صورت گرمی و مثقالی به سایت اضافه خواهند شد.

جهت اطمینان از محصول و همچنین روش نگهداری زعفران به نکات زیر توجه فرمائید:

برای اطمینان از کیفیت محصول میتوانید دو عدد از کلاله ها موجود در بسته بندی زعفران یک مثقالی را درون یک استکان آب سرد انداخته و صبر کنید تا مقدار کمی رنگ زرد به آب بدهد. چنانچه زعفران شما از هر برند و فروشگاهی بیش از اندازه رنگ دهد آن محصول دستکاری

شده است. از کاغذ نیز برای تست کیفیت یا اصل بودن کالا میتوانید استفاده کنید. زعفران اصل به هیچ وجه روغن پس نمیدهد.


زعفران یک مثقالی قائنات -  یک مثقال زعفران


یک مثقال زعفران اعلا

هر یک مثقال زعفران معادل 4.608 گرم است که مجموعه نازرنگ هر دو وزن را در اختیار شما قرار میدهد. توجه داشته باشید افرادی زعفران 4 گرمی را به عنوان یک مثقال زعفران میفروشند که این مقدار از یک مثقالی 0.6 گرم کمتر است. چنانچه برای مصرف شخصی زعفران تهیه میکنید در وزن های یک مثقالی تهیه فرمائید تا با توجه به قیمت آن صرفه اقتصادی بیشتری دارد. اگر مقدار بیشتری نیز مورد نیاز شما باشد نیز همکاران ما برای شما ارسال میکنند. قیمت هر مثقال زعفران با توجه به نوع آن متفاوت است اما زعفران نازرنگ مفتخر است با بهترین کیفیت و قیمت کالا را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.


خواص:

زعفران سرشار از پروتئین و موادیست که به افزایش ایمنی بدن کمک میکند. مصرف آن باعث کمک به دستگاه گوارش، آرامش اعصاب و آرامش جسمی میشود. همچنین میتوانید برای استفاده بهتر و اصلی در زعفران برای کمک و پیشگیری از بیماری با متخصصین و دکترها مشاوره بگیرید. زعفران را به صورت شربت و با دم کرده بنوشید تا برای شما مفید تر باشد. خواص زعفران با درجه حرارت بالا از یبن میرود پس هنگام تهیه دمنوش آنرا با حرارت غیر مستقیم بجوشانید. محصول داخل بسته بندی یک مثقال زعفران (سرگل) قائنات است.

عکس زیر مقداری از زعفران سرگل قائن خراسان است که در بسته بندی ها استفاده میشود. به کلاله های آن توجه کنید.زعفران یک مثقالی اعلا | یک مثقال زعفران سرگل قائنات خرید زعفران یک مثقالی قائنات

خرید یک مثقال زعفران به صورت بسته بندی از طریق سایت امکان پذیر است. چنانچه به صورت عمده نیاز به خرید دارید این بسته بندی را دارید به صورت ورقی یا عمده برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت ورقی و عمده از مجموعه ی نازرنگ تهیه فرمائید.

امکان ارسال و ثبت سفارش به تمام استان های کشور امکان پذیر است و محصول از طریق پست پیشتاز ارسال میگردد. 

چنانچه قصد خرید برای سوغات را دارید میتوانید از بسته بندی های مخصوص هدیه و شکیل استفاده کنید.


* هزینه ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است. بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * 


شماره تماس:

021-555160233
09121257505

فروش
فروش بر حسب: تعداد
میزان رنگ دهی: 210 - 250

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران یک مثقالی پاکتی, خرید زعفران یک مثقالی, زعفران یک مثقالی, خرید زعفران یک مثقال پاکتی, زعفران مثقالی, قیمت زعفران مثقالی, زعفران 1 مثقالی, خرید زعفران 1 مثقالی, قیمت یک مثقال زعفران, یک مثقال زعفران چنده, قیمت زعفران یک مثقالی امروز, زعفران یک مثقال چنده

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED