زعفران دو گرمی پاکتی

مدل کالا: 0053

قیمت: 26,000 تومان

زعفران دو گرمی پاکتی

زعفران دو گرمی یکی از بسته بندی های شرکت نازرنگ است که میتوانید آنرا از طریق وبسایت تهیه کنید. زعفران ضد افسردگي و نشاط آور، سرشار از آنتي اکسيدان وضد سرطان، خون ساز، جلوگيری از آلزايمر، تقويت ديد چشم، تنظيم کننده فشار خون و... میباشد که به طلای سرخ مشهور است. برای خرید زعفران در وزن های مختلف میتوانید در بخش زعفران بسته بندی پاکتی اقدام به خرید کنید.

نوع موجود در این بسته بندی ها زعفران سرگل است. زعفران سرگل باید یک دست باشد و خوشرنگ باشد. رنگ دهی این کالا بسیار مناسب است که رنگ دهی آن مربوط به ماده ای به نام کروسین است. میزان انرژی زعفران در هر صدگرم 320 کیلوکالری است. این زعفران محصول منطقه قائنات خراسان است. برای نگهداری این محصول آنرا بسابید و از فریزر استفاده کنید سرما باعث حفظ کیفیت و رنگ دهی آن میشود. زعفران دو گرمی نازرنگ با بهترین کیفیت به شما عزیزان عرضه میشود.

هر مثقال زعفران معادل 4.6 گرم است پس زعفران 2 گرمی (دو گرم زعفران) اندکی نسبت به نیم مثقال کمتر است. در حالت عادی نیم مثقال معادل 2.3 است که این بسته بندی 0.3 کمتر از آن است.

برای مشاهده کیفیت محصول سه کلاله را درون آب داغ بریزید زعفران اصل و با کیفیت به آرامی رنگ زرد از خود ترشح میکند.

خرید زعفران دو گرمی

خرید زعفران 2 گرمی به صورت کیلویی از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت پاکتی از مجموعه نازرنگ تهیه فرمائید.

امکان ارسال و ثبت سفارش برای تمام استان های کشور امکان پذیر است.* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * شماره تماس:

021-555160233

فروش
فروش بر حسب: تعداد
میزان رنگ دهی: 210 - 250

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران دو گرم پاکتی, خرید زعفران دو گرمی, خرید رعفران, رعفران دو گرمی, خرید زعفران دو گرمی پاکتی, زعفران 2 گرمی پاکتی, زعفران 2گرمی, خرید زعفران 2 گرمی

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED