زعفران نگین

مدل کالا: N

قیمت: 0 تومان

زعفران نگین چیست؟

زعفران نگین از دسته زعفران های صادراتی و یکی از انواع زعفران ها میباشد که با توجه به کیفیت آن قیمت بالاتری نیز دارد. این نوع یکی از فاخرترین نوع های زعفران است. زعفران نگین ابتدای فصل برداشت میشود و پس از برداشت، کلاله های آن از ریشه جدا میشود و سپس خشک میشود. نگین مرغوب باید درشت طویل و خوش رنگ باشد. در این نوع باید کلاله ها از هم جدا باشند و همچنین انتهای انها سفید نباشد. اگر کلاله ها درشت تر باشد آن را سوپر نگین می نامند.

میزان رنگ دهی زعفران نگین چیزی در حدود 230 تا 270 است که یکی از بهترین ها در زعفرانهاست. این محصول در کشورهای اروپایی و عربی طرفداران زیادی دارد. زعفران باید از تابش مستقیم نور خورشید دور باشد تا کیفیت و رنگ دهی خود را حفظ کند. همچنین آنرا در مکانی سرد و خشک نگه دارید که میتوان از فریزر به عنوان یک مکان مناسب نام برد. زعفران نگین نازرنگ با بهترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. این نوع نیز از زعفران یکی از رایج ترین ها در بازار ایران است.


320 کیلو کالری انرژی در هر 100گرم زعفران موجود است که برای پیشگیری از بسیاری از بیماری ها و سرطان ها مناسب است.

این محصول با کد بهداشت 1-34/1049 توسط سازمان غذا و دارو تایید شده است و عرضه میشود. نوع فاخر تر و با کیفییت تر این نوع، زعفران سوپر نگین و نگین اتویی است. نگین اتویی همان سوپر نگین است که توسط دستگاه صاف کشیده میشود. زعفران نگین در اغلب موارد برای سوغات و هدیه استفاده میشود.


عکس زعفران نگین قائنات


عکس زعفران نگین صادراتی

ویژگی زعفران نگین:

کلاله ها از هم جدا باشند و تکه های آن بهم نچسبیده باشد

صاف و بدون فرحوردگی باشد.

قرمزی زعفران نگین باید تیره باشد. اما نسبت به سرگل روشن تر است.

این زعفران از سرگل رنگ دهی مناسب تری دارد.

نگین و سوپر نگین تفاوت اندکی دارند که فقط در درشتی کلاله ان خلاصه میشود.


با توجه به نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با شماره های درج شده تماس بگیرید.

نظر خود را در مورد زعفران نگین برای ما بنویسید


خرید زعفران نگین قائنات

خرید زعفران نگین به صورت کیلویی(فله) از طریق سایت امکان پذیر است. برای خرید، مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید این زعفران را با کیفیت مناسب به صورت فله ای از مجموعه نازرنگ تهیه فرمائید. در نظر داشته باشید نوع بسته بندی انتخابی خود را هم اعلام کنید.

امکان ارسال و ثبت سفارش به تمام استان های کشور امکان پذیر است.* هزینه ی ارسال تا سقف 500 هزار تومان بر عهده ی مشتری است . بازه ارسال کالا تا رسیدن به دست مشتری تا 4 روز کاری است. * 


زعفران نازرنگ
شماره های تماس:

021-555160233
09121257505

فروش
فروش بر حسب: کیلوگرم
میزان رنگ دهی: 230 - 270

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: زعفران نگین, خرید زعفران نگین, فروش زعفران نگین, قیمت زعفران نگین, فرق زعفران نگین و سرگل

Copyright ALLORO MILANO . All rights reserved.

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED